Hepsi yapısal yönden  oop-class koduyla kodlanarak sadece bu stiller kullanılmıştır. Aynı sınıflarından tutarak kendileri gibi sql ve sefe kadarıyla özel bir yöntemle kodlanarak yapılmıştır. Orijinal bir temalara  kullanan kendisine ait olmaktadır. İstediğimiz temamızı entegreyerek birçok yönden açıklamalı bir sistem görünmektedir.
İstediğimiz zaman silerek ya da bir şeyleri eklemenin yanında düzenlemek gibi  işlemlerimizi de gerçekleştiririz. Oyun scripte editörler seçerek ekleme özelliğini de kullanabiliriz. Oyunda serilik ve yavaşlık gibi birçok durumda söz konusudur. Zamansal yönünü belli etmek zorundadır yoksa yayınlanmaz. Oyunları bilgisayarlardan ya da başka bir kişiden çekebilerek ya da linkli halde embed iframe gibi şekillerde ekleyebilirsiniz.

oyun sitesi kurma
oyun scripti kendi kendine zamanlayan sistem ile yani otomatik olarak yapan bir sistem ile size gerek kalmadan son sistem oyunları hemen ekler. Bunun yanında birçok şey eklediğimiz gibi kategorileri ekleyerek düzenlenmesinde de yardımcı olup silerek bu işlemleri yapabilirsiniz ve etiketleme gibi durumlar varsa da silerek de yapabilirsiniz. Her şeyin ayarlarını yapmak içinde sitemizin ayarlarından logoları belirterek yapabilirsiniz.
Adminlerin birçok özelliği olduğu şifre girişlerini de görebilir ve ayarlar bölümüne girerek değiştirebilir.  Sitemizden olmazsa olmayanlardan biri olan reklamları da düzenlenerek güzel bir iş yaparak bu iş için iyi bir bölüm ayarlanmalıdır. Bunlar hakkında yorum  açık olup herkesten yorumlarını alıp neler eksikse yapılabilmelidir.

İndirmek için tıklayın ; <ahref=”http://www.oyunscripti.org/”>http://www.oyunscripti.org/